Jump to content

Valorik (Language): Difference between revisions

Line 12: Line 12:
|vəsuː
|vəsuː
|
|
|-
|one
|one
|t͡saɪnə
|t͡saɪnə
|
|
|-
|two
|two
|kʃoː
|kʃoː
|
|
|-
|three
|three
|ɹəθuː
|ɹəθuː
|
|
|-
|four
|four
|d͡ʒoːnə
|d͡ʒoːnə
|
|
|-
|five
|five
|fliːkə
|fliːkə
|
|
|-
|six
|six
|mɛt͡sə
|mɛt͡sə