Jump to content

Valorik (Language): Difference between revisions

Line 162: Line 162:
|-
|-
|o
|o
|ษ” / oสŠฬฏ
|ษ”
|"aw" or "oh"
|"aw"
|-
|รด
|oสŠฬฏ
|"oh"
|-
|-
|u
|u